Podezdívka

Máte dotazy? Nečekejte zavolejte +48 668 846 509 Záruka na betonové Výrobky STAHNI PUK Katalog z celou skálou Zboží STAHNI PUK

Podezdívky


Používání již hotových podezdívek při stavbě plotů potlačuje tradiční metodu lití betonových základů používaných před zavedením podezdívek na polský trh. Mnoho společností, které se specializují ve výstavbách plotů a také mnoho soukromých osob se již dnes rozhoduje použít modernější metodu z ekonomických důvodů. Použití podezdívky v celkovém rozpočtu vychází mnohem levněji, jelikož vylučuje dopravu betonu na staveniště, což u plotu s velkou délkou velice snižuje náklady na postavení plotu. Dalším faktorem ve prospěch používání hotových podezdívek je značné snížení času potřebného k postavení plotu. Stává se zbytečným bednění potřebné pro lití betonu tradiční metodou a také vyztužování betonu. Používání podezdívek je také přínosem pokud jde o udržování pořádku na stavbě. Unikneme rozlití betonu, což se často stává, nejsou potřebná mnohá nářadí díky použití této moderní metody. Použití podezdívky přináší výhody finanční, snižuje čas práce a dovoluje nám udržet čistotu a estetiku na staveništi.

 

Další výhodou, která přemlouvá k použití hotových podezdívek během konstrukce plotu, je možnost přizpůsobení si ho podle individuální potřeby každého zákazníka. Znamená to možnost objednání podezdívky řezané na určitou délku a výšku. Usnadňuje to také správné naplánování stavby plotu osobou, která nemá každodenní kontakt s touto oblastí stavebnictví. Různá výška podezdívky velice snadným způsobem dovoluje upravovat rozdíly úrovní v různých místech plotu. Možné chyby ve výpočtech lze snadno odstranit seříznutím podezdívky pomocí diamantové pily nebo jiného nástroje přizpůsobeného k této funkci. Naše Společnost nabízí kompletní sortiment délek a výšek podezdívek, a dokonale se přizpůsobíme potřebám jednotlivých spotřebitelů. Nabízíme široký výběr v oblasti betonových podezdívek.

 

Naše společnost vlastní ve své nabídce také podezdívky s různými návrhy, vzory a ornamenty. Náš Zákazník má možnost si vybrat mezi celou řadou návrhů. Od klasických, imitujících cihly až po vzory představující geometrické tvary a také širokou škálu podezdívek zdobených přírodními motivy jako jsou listy, větve. Nabídka je určena ke každému jednotlivému vkusu a jejím cílem je uspokojit rostoucí požadavky našich Zákazníků. Existuje možnost podezdívku namalovat na Vámi vybranou barvu. Na trhu jsou již široké škály barev přizpůsobených k malování betonových povrchů.

 

Důležitým údajem pro osoby, které se rozhodnou pro stavbu plotu naší podezdívkou, je způsob její přepravy a skladování. Je třeba připomenout, že se musí převážet ve vodorovné poloze. Tím se sníží na minimum riziko zlámání podezdívky redukcí negativních vlivů vibrací na strukturu betonu. Rovněž během skladování je třeba se vyhnout vertikální pozici. Důvodem je přirozená stavba a struktura podezdívky, která během splňování své funkce bude ve vodorovné poloze.

 

Rohová spojka / spojka malá
 
Cena 48,48 Kč
Spojka pecka / spojka velká
 
Cena 60,61
Podezdívka
 20 x 246
Cena 121,21 Kč
Podezdívka
 30 x 246
Cena 139,39 Kč
Podezdívka
 20 x 246
Cena 121,21 Kč
Podezdívka
  30 x 246
Cena 139,39 Kč

 

Více >>Agencja interaktywna Śląsk