Oplocení

Máte dotazy? Nečekejte zavolejte +48 668 846 509 Záruka na betonové Výrobky STAHNI PUK Katalog z celou skálou Zboží STAHNI PUK

Betonové oplocení

Materiál a tvar plotu by měly harmonicky zapadat do stylu domu , charakteru okolí a okolních budov. Plot musí být estetický, odolný a funkční. Měl by zajistit bezpečnost a chránit usedlost před nežádoucími hosty a zároveň plnit dekorativní funkci. Pamatujme o velice příznivé ceně.
Všechny tyto podmínky splňují ploty vyráběné v naší společnosti z vibračně lisovaného dekorativního betonu. Oplocení nabízíme v různých výškách, tvarech, barvách a texturách. Jejich rozmanitost způsobuje, že vytvoření prostoru kolem domu se stává velmi jednoduché a Zákazník získává možnost zdůraznit individuální charakter budovy.


Vyrábíme oplocení jak z barevné hmoty, tak ploty jednobarevné, které je možné natřít akrylovou nebo silikonovou barvou, podle potřeb každého Zákazníka. Mezi našimi ploty jsou konstrukce lehké i ažurové, s bohatou a zajímavou výzdobou, a také jednoduché a hladké ploty zbavené veškeré výzdoby. Nabízíme také oplocení, která svým vzhledem připomínají ploty cihlové nebo zeď vyrobenou z přírodního kamene (s rozdílem tím, že naše ploty jsou mnohem levnější a jsou jednodušší na údržbu).


Výhodou našich plotů je vyjimečná odolnost. Jsou vyrobeny z materiálu odolného proti oděru, jsou odolné na extrémní atmosférické vlivy a na veškeré přírodní a chemické znečištění. Naše betonové ploty se rovněž vyznačují vysokou mrazuvzdorností, nízkou nasákavostí a jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. Kromě toho se snadno udržují a na rozdíl od oplocení cihlového nebo dřevěného – nevyžadují zvláštní péči. Vzhledem k tomu, že naše ploty zachovávají svoje parametry po velmi dlouhou dobu, nemusí jejich majitelé ponášet náklady na rekonstrukci.
Další výhodou je jednoduchost montáže. Hotové panely jsou dodány na adresu, kterou nám Zákazník podá i s instrukcí montáže, která umožňuje samostatné provedení plotu. Pokud budete mít jakékoli pochybnosti nebo problémy s provedením montáže, naši zaměstnanci Vám rádi udělí technické poradenství. Prioritou, kterou se především řídíme, je vysoká kvalita našich výrobků a služeb, a také spokojenost našich Zákazníků.


Na rozdíl od plotů z kamene nebo cihly, kterých postavení vymáhá mnoho času a práce (vzhledem k nutnosti zachování technologických mezer pro beton a maltu), naše ploty ve formě hotových panelů je možné rychle a bez problémů postavit - stačí k tomu dva až tři dny. Rychlost a jednoduchost montáže má velký vliv na snížení nákladů spojených s postavením plotu (zejména v případě majetku s velkou plochou).


Naše firma také nabízí hotové podezdívky ke stavbě plotů, což ještě více urychluje stavbu plotů a snižuje další náklady.


V naší nabídce mimo jiné ještě najdete:

  • Ocelové oplocení společně s bránou a vrátky
  • Základové bloky
  • Podezdívky
  • Dlažební kostky

     
délka 205, výška160,
  509,09 Kč
čistá cena
 délka 205, výška 150,
509,09 Kč
čistá cena
délka 205, výška 150,
509,09 Kč
čistá cena
 délka 205, výška 200,
636,36 Kč
čistá cena
délka 205, výška 200,
  636,36 Kč
čistá cena

délka 205, výška 110,
381,82 Kč
čistá cena

 Agencja interaktywna Śląsk